BU1 akademie logo

8. - 12.7. 2024 Letní hráčský kemp - Háj ve Slezsku

Termín konání: pondělí 8.7. 2024 - pátek 12.7. 2024

Místo konání: Háj ve Slezsku

Nástup : pondělí 8.7. 2024 - 9:30 příjezd.

Odjezd: pátek 12.7. 2024 - po odpoledním tréninku. Čas bude upřesněn.

Věk: 6 - 18 let

Kapacita: z důvodu dodržení kvality našich kempů je počet hráčů pouze 16

Zveme vás na náš letní hráčský kemp!

Milí fotbaloví nadšenci,

připojte se k nám v krásném prostředí Háje ve Slezsku na náš letní hráčský kemp. Tento kemp je navržen tak, aby poskytl mladým hráčům nejen rozvoj dovedností a technik potřebných v moderním fotbale, ale také možnost být součástí dynamické fotbalové komunity.

Co vás čeká?

Na našem letním kempu se hráči naučí širokou škálu fotbalových dovedností, které jim pomohou zdokonalit jejich hru. Zaměřujeme se zejména na přihrávky, kde se hráči naučí správně posílat míč svým spoluhráčům s přesností a sílou. Dále se věnujeme zakončení, kde se hráči učí, jak efektivně využívat šance a zvyšovat svou úspěšnost před brankou. Techniky převzetí míče jsou klíčovou součástí tréninku, aby hráči zvládli získávat kontrolu nad míčem ve všech situacích. Dribling je další důležitou dovedností, kterou se hráči učí, jak se vyhnout obraně a proniknout do útočného prostoru. Celkově se naši účastníci budou vyvíjet jako kompletní fotbaloví hráči s důrazem na techniku a taktiku.

Cena kempu:

  • S vybavením: 12.990 Kč
  • Bez vybavení: 9.990 Kč

Co zahrnuje cena?

V ceně kempu s vybavením je zahrnuto:

  • Tréninkový dres
  • Kraťasy
  • Vycházkové triko
  • Vycházkové kraťasy
  • Ponožky

Další výhody:

Kromě intenzivního tréninku nabízíme účastníkům vynikající stravování, aby byli během celého dne v kondici. Těšit se můžete také na společenské aktivity a možnost navázání nových přátelství.

Kdo vás bude trénovat?

Naši trenéři jsou zkušení fotbaloví profesionálové, kteří vám poskytnou osobní přístup a rady přizpůsobené vašim individuálním potřebám.

Jak se přihlásit?

Místa jsou omezená, proto neváhejte a vyplňte přihlášku níže co nejdříve. Registrace je závazná. Fakturu vám zašleme do týdne po obdržení registrace a se splatností 10 dní.

Těšíme se na setkání s vámi v Háji ve Slezsku a na společné chvíle plné fotbalu a zábavy.

Dokumenty a věci, které je nutné s sebou mít na kemp jsou na této stránce.

Další příspěvky

crossmenu